Lisätiedot
| Paino | 20 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 32,5 × 22,5 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Laatan liukkaus | R10 |
| Koko | 6×6 cm hexagon 32,5×22,5 cm verkossa |
| Paksuus | 9 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 0,65 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 9 arkkia |
| Pinta | Matta |
| Väri | Valkoinen harmaa/kulta marmorijuovituksella |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | rektifikoitu. |










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.