Kuvaus
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
99,36 € (69,00 €/m2)
Katso oheinen esite TAU Soapstone ja kysy muut kokoluokat ja mosaiikit myynti@laattakeskus.fi tai 050-3676450.
1 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 33,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 120 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 60×120 cm |
| Paksuus | 9,00 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 2 kpl |
| Pinta | Kiillotettu |
| Väri | harmaa marmorikuosi |
| Laatuluokitus | 1.laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |


Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.