Lisätiedot
| Paino | 25 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 90 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Valkosavrunkoinen seinälaatta |
| Koko | 30×90 cm |
| Paksuus | 10,5 mm |
| Pakkasenkestävyys | EI |
| Tyyli | Klassinen |
| Laatikkokoko | 1,35 m2 |
| Käyttökohde | Seinälaatta |
| Laatikossa on laattoja | 5 kpl |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | valkoinen marmori harmaalla kivijuovituksella |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |





Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.