Kuvaus
KOKO LAATTAMALLISTO ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
79,20 € (55,00 €/m2)
Italialainen marmorikuosilaattasarja, jossa 6 värivaihtoehtoa ja 3 eri kokoluokkaa sekä useita mosaiikkivaihtoehtoja kaikki rektifikoituna. Ei- toistuva laattakuviointi yhdessä hillityn marmorikuvioinnin kanssa takaavat laatoitukselle yksilöllisen ilmeen. Sarjan PDF-esite FENICE Marble Velvet
KOKO LAATTASARJA ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄMME
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
KOKO LAATTAMALLISTO ESILLÄ VANTAAN MYYMÄLÄSSÄ
| Paino | 32 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 60×60 cm |
| Paksuus | 9 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Mattasatiini |
| Väri | Pehmeän vaalea kermanbeige |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.