Kuvaus
Espanjalainen hexagonmosaiikki.
Arkin koko 30×30 cm.
Tuote on leikattu mosaiikki peruslaatasta, joten se yhdistyy hienosti isojen laattojen kanssa.
Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin ja myös erinomaisesti esim. kylpyhuoneen seiniksi.
Espanjalainen hexagonmosaiikki.
Arkin koko 30×30 cm.
Tuote on leikattu mosaiikki peruslaatasta, joten se yhdistyy hienosti isojen laattojen kanssa.
Soveltuu vaativimpiinkin kohteisiin ja myös erinomaisesti esim. kylpyhuoneen seiniksi.
| Paino | 1,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Koko | 30×30 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 5: Lattiat kovaan kulutukseen: voidaan käyttää myös raskaan kulutuksen tiloissa. Näitä ovat mm. teollisuustilat ja huoltoasemat. |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Valkoinen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.