Kuvaus
KAIKKI SARJAN LAATAT NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
50,40 € (35,00 €/m2)
Espanjalainen rektifikoitu kiiltävä marmorikuosilaatta vaaleanharmaalla/ruskealla hillityllä kivijuovituksella. Pakkasenkestävä rektifikoitu laatta. Tämä lattialaatta soveltuu hyvin myös esim. kylpyhuoneen seinälaataksi ja 1-2 mm sauma mahdollistaa loisteliaan lopputuloksen niin lattiaan kuin senäänkin asennettuna. Hyvä edullinen marmorilaatta tarjoushintaan!
Sarjan esite kian
KAIKKI SARJAN LAATAT NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
10 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
KAIKKI SARJAN LAATAT NÄHTÄVILLÄ MYYNTINÄYTTELYSSÄMME PETIKONTIE 3 01720 VANTAA
| Paino | 35 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 0,85 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 60×60 cm |
| Paksuus | 8,50 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Valkoinen statuario |
| Laatuluokitus | 1.laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.