Kuvaus
122,40 € (85,00 €/m2)
Huippuluokan syväkiilloitettu smaragdinvihreä syväkiilloitettu marmorikuosilaatta Italian yhdestä ykköstehtaista. Sarjassa lukuisa määrä väri- ja kokovaihtoehtoja
Tuote on rektifikoitu, mikä mahdollistaa 1-2 mm saumat. Ei-toistuva laattakuviointi.
Katso myös oheinen alla ladattava PDF-esite ja kysy lisätiedot myynti@laattakeskus.fi
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
| Paino | 35 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 60 × 60 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Kuivapuriste |
| Liukkaus | R9 |
| Koko | 60×60 cm |
| Paksuus | 10,5 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| PEI- luokitus | 4: Lattiat kovahkoon kulutukseen: voidaan käyttää tiloissa, joissa on melko raskas kulutus. Näitä tiloja ovat mm. liiketilat, koulut ja hotellit. |
| Laatikkokoko | 1,44 m2 |
| Käyttökohde | Lattia ja seinä |
| Laatikossa on laattoja | 4 kpl |
| Pinta | Kiilloitettu |
| Väri | Smaragdinvihreä marmori |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.