Kuvaus
Valkoinen lasi-/luonnonkivimosaiikki neliömäisillä paloilla verkossa.
Alk 16,30 -/arkki.
Kysy lisää: myynti@laattakeskus.fi tai soita 0503676450.
Katso määräalennukset alempana.
19,50 €
24 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
| Määrä | Discount (%) | Yksikköhinta |
|---|---|---|
| 1 - 35 | — | 19,50 € |
| 36+ | 16.41 % | 16,30 € |
Valkoinen lasi-/luonnonkivimosaiikki neliömäisillä paloilla verkossa.
Alk 16,30 -/arkki.
Kysy lisää: myynti@laattakeskus.fi tai soita 0503676450.
Katso määräalennukset alempana.
| Paino | 1,8 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 30 × 30 × 1 cm (senttimetri) |
| Materiaali | Lasi, luonnonkivi |
| Koko | 30×30 cm |
| Paksuus | 10 mm |
| Pakkasenkestävyys | Kyllä |
| Tyyli | Klassinen |
| Käyttökohde | Seinä |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Valkoinen |
| Laatuluokitus | 1. laatuluokka |
| Laatan reunat | Leikatut reunat + rektifiointi. Mittatarkka laatta. |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.